Nasze obiekty dbają o różnorodność atrakcji dla Państwa. Za nami kolejny, tematyczny weekend w Crystal Mountain.  Tym razem wnętrza hotelu wypełniły akcenty i dekoracje w kolorach flagi Stanów Zjednoczonych.
Goście obiektu mogli min.:
Delektować się smakiem dań inspirowanych kuchnią amerykańską – zarówno na bufetach, jak i w restauracji à la carte, dzięki specjalnie przygotowanemu menu – Wziąć udział w degustacji „Balcones – teksańska wizja najlepszej whisky single Malt z USA”, na którą zaprosił znawca tematu, Pan Adrian Nowakowski.
Podziwiać przepiękne, amerykańskie samochody, m.in. AC Cobra z 1967 r., Buick Special z 1963 r. i Ford Pickup F1 z 1950 r. (wszystkie dzięki uprzejmości Auto-Classic)
Przyjrzeć się z bliska samochodom takim jak: Mustang Mach 1, Mustang G, Ford Crown Victoria, a nawet skorzystać z jazdy próbnej nowym, w pełni elektrycznym Mustangiem Mach-E (dzięki uprzejmości Ford Auto-Boss)
Spędzić dwa bardzo przyjemne wieczory w Lobby Barze przy wspaniałej muzyce na żywo, sącząc koktajlowe propozycje naszych barmanów, przygotowane specjalnie z okazji weekendu amerykańskiego.
Zaszaleć na disco w stylu amerykańskim, podczas którego królowały muzyczne hity zza oceanu i prawdziwy, amerykański poncz.
Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.