Osada Śnieżka
Green Mountain
Blue Mountain

Platinum Mountain

Green Apartments

Crystal Mountain

Majówka 2019 – powitaj wiosnę w Karkonoszach

W powietrzu czuć już wiosnę... pierwsze przebiśniegi cieszą oko, a słońce coraz śmielej wychyla się zza chmur… To idealny moment, żeby celebrować najpiękniejszą porę roku z całą rodziną na łonie natury. Jeśli nie macie jeszcze majówkowych planów, koniecznie przeczytajcie nasze propozycje i zainspirujcie się!

Wspinaczka Karkonosze to  mekka dla miłośników wspinaczki skalnej. Bajeczne formacje stanowią wyzwanie nie tylko dla amatorów tego sportu. Wyruszając w podróż po okolicy warto też odwiedzić jeden z trzech wodospadów – Szklarki, Kamieńczyka czy Podgórnej. Oprócz satysfakcji z przejścia trasy dodatkowym bonusem będzie selfie na tle wodnej kaskady.
Wiosenna odnowa
Nie ma się co oszukiwać – zima nie wpływa dobrze na nasz organizm. Poszarzała cera, kilka centymetrów więcej tu i ówdzie, osłabiona kondycja – to  problemy, z którymi boryka się większość z nas po zimowym letargu. Dlatego właśnie budząca się do życia wiosna to idealna pora na to, aby o siebie zadbać – najlepiej w SPA na łonie natury. Połączenie zdrowej diety, świeżego, górskiego powietrza oraz relaksu w saunie lub podczas masażu może zdziałać cuda i naładować baterie na długie miesiące. Wszystko to czeka na Ciebie w luksusowych strefach SPA w naszych obiektach.
Dla najmłodszych
Dzieci to dla nas najważniejsi i najbardziej wymagający goście, ale ich uśmiech przynosi największą satysfakcję. Dlatego też przygotowaliśmy dla nich masę atrakcji. W Osadzie Śnieżka oraz w Blue Mountain Resort podczas majówki organizowane będą animacje dla dzieci oraz rodzinne ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Dodatkowo w Blue Mountain Resort pojawi się iluzjonista, który zaczaruje Wasze pociechy!

 
Outdoor Nie wszyscy wiedzą, że 1. maja wypada Ogólnopolskie Święto Kaszanki a dzień później – Dzień Grilla. Po hucznym świętowaniu z kuflem piwa z grillowaną kiełbasą i kaszanką w dłoni warto jednak zadbać o linię i spalić zbędne kalorie.  Świetnym pomysłem będzie wycieczka rowerowa – w okolicy Szklarskiej Poręby znajdziecie aż 400 km tras rowerowych o różnych poziomach trudności.  Jeśli wolicie zwiedzać świat na nogach, nie brak tu również szlaków, niektóre są naprawdę malownicze. 


 

Chcesz być powiadamiany o zniżkach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się o super ofertach wcześniej niż inni!