Infolinia +48 22 49 43 790        Napisz rezerwacje@gorskie-resorty.pl Napisz                 

Wielkanoc poza domem – najlepsze pomysły na udane święta


Wielkanoc to święto, które lubimy celebrować z całą rodziną.

W ostatnich latach coraz bardziej popularne jest spędzanie tego wyjątkowego czasu na łonie natury, gdzie świętowanie można połączyć z aktywnym wypoczynkiem. 

Jeśli nad całodziennie posiedzenia przy stole z rozmowami o polityce w tle i tonięcie w stosie brudnych naczyń przedkładacie wypoczynek na świeżym powietrzu, przyjeżdżajcie w Karkonosze. Zaraz przekonacie się, że taki wyjazd wcale nie oznacza rezygnacji z wielkanocnych potraw i tradycji – wręcz przeciwnie!

Osada Śnieżka - dla tradycjonalistów

W Osadzie Śnieżka dla tych, którzy pragną aby tradycji stało się zadość, przygotowaliśmy koszyczek wielkanocny wraz ze święconką, którą można poświęcić w urokliwym, górskim Kościółku oddalonym od hotelu o zaledwie kilkanaście metrów. Co więcej, na gości czeka uroczyste Śniadanie Wielkanocne, serwowane w zależności od zakwaterowania, w apartamencie lub w sali restauracyjnej. Dodatkowo, dla gości przygotowano całą moc atrakcji, a dla dzieci - program animacji.

Równie ciekawie przedstawia się oferta Blue Mountain Resort

Tu również na gości czeka koszyczek wielkanocny ze święconką i animacje dla dzieci, a także uroczysta kolacja w pierwszy i drugi dzień świąt.
Jedzenie to jednak tylko preludium do prawdziwych atrakcji. Na terenie Goście będą mogli skorzystać z szerokiej gamy atrakcji, jakie oferuje resort - m.in. ze SPA, aquaparku, play roomów dla dzieci i rowerów. 

Green Mountain Hotel**** przygotował dla gości wyjątkowe atrakcje W Wielką Sobotę zaplanowano moc atrakcji dla najmłodszych: malowanie wielkanocnych pisanek i poszukiwanie Wielkanocnego Zająca. Prawdziwa feta zapowiada się w pierwszy dzień świąt, kiedy to przy uroczystej wielkanocnej obiadokolacji do kotleta zagrają muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej. Poza tym każdy członek rodziny będzie mógł spędzić ten czas wedle własnego upodobania – na ternie obiektu dostępna jest strefa SPA & Wellness, salon kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner, mini biblioteka i siłownia. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego!
Oto pierwsza część cyklu, w którym piszemy o naszych nowych inwestycjach
Karkonosze po czeskiej stronie są równie piękne, co te w Polsce. Sprawdźcie, jakie atrakcje czekają u naszych sąsiadów...
Świątynia Wang to jedyny taki kościół w Polsce. Sprowadzony z Norwegii zabytek liczy sobie kilkaset lat, a nadal służy wiernym w Karpaczu. Dodatkowo jest idealnym przystankiem w drodze na...
Wyprawa z dzieckiem, niezależnie od jego wieku, może być dla rodziców nie lada wyzwaniem. Co zrobić, aby zminimalizować niepotrzebny stres i wybrać odpowiednie miejsce na wakacje z maluchem...
Karkonosze słyną z malowniczych szlaków – nie tylko pieszych, ale także rowerowych. Kilkaset kilometrów ciekawych tras ciągnie się zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie...
Karkonosze to miejsce magiczne. Nie tylko dzięki wspaniałej naturze i zapierającym dech w piersiach widokom, ale także niepowtarzalnym atrakcjom.
10 sposobów na wypoczynek w Karkonoszach
Lato z dzieckiem w Karkonoszach
Chcesz być powiadamiany o zniżkach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się o super ofertach wcześniej niż inni!