MICE Summit, czyli pierwsze branżowe wydarzenie biznesowe pod marką grupy Górskie Resorty za nami!
Podczas trzydniowego eventu nasi Goście mieli wyjątkową okazję bliżej poznać nasze obiekty i odkryć ich potencjał do organizacji różnorodnych wydarzeń konferencyjnych oraz integracyjnych.
Szczególnym punktem programu była prelekcja Mai Włoszczowskiej, dwukrotnej medalistki Igrzysk Olimpijskich i dumnej „lokalnej patriotki” z okolic Jeleniej Góry. Maja podzieliła się inspirującymi opowieściami o swoim życiu w Karkonoszach oraz bogactwie atrakcji, które ta malownicza okolica oferuje turystom i gościom biznesowym przez cały rok.
Spotkania integracyjne poza biurem otwierają przed nami możliwości, których trudno byłoby doświadczyć za biurkiem.
Nasze ostatnie wspólne wejście na Śnieżkę, to doskonały przykład, że niezapomniane przeżycia i wzajemne wsparcie na szlaku budują relacje, które procentują w codziennej pracy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe trzy dni pełne inspiracji!

Górskie Resorty Green Mountain Hotel***** Platinum Mountain Hotel & SPA Elements Hotel & Spa Osada Śnieżka Blue Mountain Resort
hasztagEvent hasztagNetworking hasztagBiznes hasztagJeleniaGóra hasztagKarkonosze hasztagTurystykaBiznesowa hasztagMajaWłoszczowska hasztagInspiracja hasztagOrganizacjaWydarzeń hasztagDolnyŚląsk