Ogromne zaskoczenie i niezapomniane wrażenia – taki był efekt tegorocznej majówki w Osadzie Śnieżka! Liczba atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych Gości, osiągnęła apogeum, podbijając temperaturę na termometrach i rozgrzewając atmosferę do czerwoności!

Rodzinne grillowanie, PIANA PARTY, Bajkowa Parada, kino plenerowe, freestyle z piłką nożną, mini disco na plaży – to tylko niektóre z wydarzeń, które przygotowaliśmy dla Waszego najlepszego relaksu i rozrywki. Jednak najlepszy klimat był 2 maja podczas dnia farmerskiego, gdzie każdy mógł poczuć się jak prawdziwy farmer!

Dziękujemy Wam wszystkim za tworzenie niepowtarzalnego klimatu. Mamy nadzieję, że bezpiecznie wróciliście do domu, a wraz z Wami zabraliście całą masę cudownych wspomnień. Już teraz rozpoczynamy przygotowania do kolejnego długiego weekendu, który zapowiada się równie gorąco.

Jeśli szukacie idealnego miejsca na wakacyjną eskapadę z rodziną, gdzie uśmiech dzieci jest priorytetem, to Osada Śnieżka jest właśnie dla Was!  Nie zwlekaj, już teraz zarezerwuj swój wymarzony urlop i dołącz do naszej rodziny uśmiechów!

+48 75 61 26 656
rezerwacja@osada-sniezka.com