Platinum Adults, butikowa enklawa ciszy i relaksu.

Obiekt dla dorosłych w Szklarskiej Porębie otworzy się dla gości 12+ już od 1 listopada 2023 roku jako kameralna część Platinum Mountain Hotel & SPA.
Platinum Adults będzie wyodrębnioną, kameralną częścią obiektu Platinum Mountain Hotel & SPA. Działający od 2019 roku, pięciogwiazdkowy Platinum Mountain Hotel & SPA cieszy się zaufaniem i doskonałą opinią odwiedzjących gości, czego potwierdzeniem jest miejsce w top 10 najlepiej ocenianych hoteli w serwisach TripAdvisor i Booking. Wraz ze swoją rozbudowaną częścią apartamentów rodzinnych Platinum Apartments, hotel oferuje 147 komfortowych pokoi hotelowych 5* oraz 330 apartamentów wyposażonych w funkcjonalny aneks kuchenny, a także saunę suchą na wyłączny użytek gości Platinum Apartments w apartamentach Premium.

Platinum Adults mieści się w butikowej części resortu. Jego wyjątkowy design, utrzymany w prowansalskim, kameralnym charakterze oraz otoczenie przyrody sprawia, że Platinum Adults emanuje spokojem, który niesie leśna otulina Karkonoskiego Parku Narodowego i górski krajobraz Szklarskiej Poręby ze szczytem Szrenicy w tle. Hotel jest położony w topowym miejscu pod kątem dostępu lokalnych i turystycznie ciekawych miejsc, w bliskiej odległości od szlaków górskich wędrówek i kompleksu nartostrad Ski Arena Szrenica. Oaza ciszy i błogiego spokoju sprzyja obcowaniu z naturą, zaś szereg pobliskich atrakcji sprawia, że wachlarz możliwości wypoczynku w Platinum Adults jest bogaty i ciekawy. Platinum Adults oddaje do dyspozycji gości 23 stylowe i nowocześnie urządzone
pokoje oraz 32 przestronne apartamenty z sauną suchą i aneksem kuchennym. W obiekcie nie znajdziemy atrakcji dla dzieci, lecz szereg udogodnień wyłącznie dla gości 12+. W budynku funkcjonuje obecnie włoska restauracja Albero, oferująca tradycyjną kuchnię śródziemnomorską, jednak w dalszych planach rozwoju trwają prace nad zupełnie nowym konceptem restauracji, która otworzy się dla gości pod koniec roku. „Bliskość natury i cicha okolica sprawiają, że Platinum Adults jest miejscem idealnym do harmonijnego odpoczynku dla ciała i ducha.” dodaje Karol Brześkiewicz. „Pracujemy wytrwale nad holistyczną koncepcją Platinum Adults. Naszym celem jest stworzenie nie tylko kameralnej atmosfery odpoczynku, ale również zadbanie o każdy jego szczegół. Obecnie trwają prace koncepcyjne nad nową odsłoną restauracji, która zachwyci naszych gości ciekawą, smaczną kuchnią, oryginalnym menu i wybornym smakiem dań. W dalszych zaś planach rozwoju Platinum Adults jest stworzenie gabinetów SPA z ofertą zabiegów pielęgnacyjnych i masaży.”

Warto podkreślić, że Platinum Adults to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych od konferencji, szkoleń i warsztatów dla ok. 70 osób w ustawieniu teatralnym po kameralne kolacje bankietowe z udziałem 40 gości. Sala konferencyjna, o powierzchni 85 m2, zlokalizowana na parterze, oferuje elastyczne możliwości ustawienia przestrzeni według oczekiwań organizatorów spotkań. Doskonała kuchnia i szeroka oferta gastronomiczna, a także profesjonalna współpraca z dedykowanym opiekunem MICE na każdym etapie wydarzenia są doskonałym uzupełnieniem oferty biznesowej. Butikowy Platinum Adults, ze swoim portfolio 23 pokoi, daje możliwość gościom biznesowym rezerwacji obiektu na wyłączność, co również jest ogromnym atutem dla spotkań biznesowych w mniejszym gronie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

rezerwacja.online@platinum-mountain.pl
tel. +48 (75) 629 99 01