rezerwacje@gorskie-resorty.pl Napisz                 

Vouchery prezentowe

Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi.

Najlepszym prezentem, jaki możemy komuś dać są piękne chwile i wspomnienia. Podaruj swoim bliskim lub partnerom biznesowym rzecz bezcenną – wypoczynek. Kupując voucher masz do wyboru pobyt w dowolnym obiekcie należącym do naszej grupy – zobacz nasze obiekty. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. W portfolio posiadamy hotele i aparthotele, zarówno dla rodzin, jak i tylko osób dorosłych, dla miłośników aktywnego wypoczynku, ale też fanów leniwego relaksu pod znakiem SPA & Wellness.

 

Nasze hasło to Więcej niż hotele.

 
SPA & Wellness
z saunami i basenami
W pokojach
balkon lub taras
Pyszna kuchnia
w autorskich restauracjach
Atrakcje regionu
na wyciągnięcie rękiSpersonalizuj swój prezent!

Wybierz wariant graficzny i zdecyduj, na jaką kwotę chcesz podarować voucher.

vouchery

Dlaczego voucher kwotowy?

Voucher kwotowy to bon na konkretną sumę. Osoba obdarowana może go zrealizować na rezerwację w dowolnym obiekcie i samodzielnie skomponować pobyt w zależności od swoich potrzeb. Dzięki temu nie musisz się przejmować, że nie trafisz w czyjś gust. Voucher możesz zamówić w formie papierowej – elegancko wykaligrafowany trafi do Twojej skrzynki pocztowej. Jeśli goni Cię czas, możesz wybrać formę elektroniczną.

 

 
Chcesz być powiadamiany o zniżkach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się o super ofertach wcześniej niż inni!